Asteria Parfums TERRA

790 Kč
S DPH

Stát pevně nohama na zemi. Lidé narození v zemském znamení jsou realističtí, konzervativní, spolehliví a vnímaví. Velmi citlivě přistupují ke svému bezpečí. Onen realistický a konzervativní pohled na svět sebou přináší i nedůvěru v to, na co si nemohou sáhnout.

Olfaktorická pyramida

Hlava: koktejl citrusů, pelyněk
Srdce: fialka, jasmín, geránie, levandule
Základ: pačule, ambra, mošus

Zemská znamení

Býk, Panna, Kozoroh

50 ml

Vzorek parfému ZDE

Skladem > 10 ks

Termín expedice 1 pracovní den

Počet

Lidé a Země

Jde o nejmladší z živlů. Právě Země dává ostatním živlům konkrétní formu, přináší pravidla a ostatní živly do jisté míry omezuje. Opakem Země je Vzduch. Aby byla zachována rovnováha mezi živly, je oproti Vzduchu Země těžká, pevná a stabilní, jelikož obsahuje jak Vodu, tak i Oheň. 

Země je elektromagnetická, pracovitá a velmi přátelská k lidem. 

-2121335894_ew800_eh800.jpg

Olfaktorická pyramida

Jednotlivé složky vůně jsou rozděleny do tří částí - hlava, srdce a základ. Jde o svrchní, střední a nízké tóny, které se po aplikaci postupně uvolňují ve formě vonných látek. Olfaktorická pyramida dává nahlédnout na jednotlivé složky parfému TERRA a nabídne jednoduchý přehled o této mýtické vůni:

Hlava: koktejl citrusů, pelyněk
Srdce: fialka, jasmín, geránie, levandule
Základ: pačule, ambra, mošus

Popis parfému TERRA

Tři části parfému na nás působí v dokonalé harmonii. Počátek spletitých vůní udává svrchní tón, který nese symbolické označení hlava. Ta sebou přináší citrusové a květinové vůně, které vás okouzlí. Nádherná lehká vůně do patnácti minut vymizí.

Následně přichází srdce. Jde o střední tón, který pozvolna nahrazuje hlavu parfému a příjemně se line za přispění základu. Je to právě srdce, které udává celkový charakter zemské vůně. 

Základ parfému nabídne nejdelší účinnost. Mnoho hodin po aplikaci citlivé čichové receptory zaznamenávají přirozenost vůně. Ač je nízký tón přítomen u všech částí, je to právě on, který dodá parfému zemskou hloubku. 

terra