Asteria Parfums CAELI

790 Kč
S DPH

Komunikativní, aktivní, zvídaví, veselí a neposední. Vyznačují se všestranností a významným intelektem. To je stručná charakteristika lidí patřící do skupiny vzdušných znamení. Tito lidé mají mnoho zájmů, dokáží se velmi snadno nadchnout pro věc, ale ne vždy ji dokáží dokončit.

Olfaktorická pyramida

Hlava: hořký pomeranč, bergamot, mandarinka
Srdce: ylang-ylang, magnólie, fialka, jasmín
Základ: mošus, santal, cedr

Vzdušná znamení

Blíženci, Váhy, Vodnář

50 ml

Vzorek parfému ZDE

Skladem > 10 ks

Termín expedice 1 pracovní den

Počet

Lidé a Vzduch

Vzduch je neutrální živel, který vznikl spojením Ohně a Vody. Právě Vzduch drží Oheň i Vodu v rovnováze. Díky této schopnosti je považován za symbol komunikace. Z hebrejského slova Rauch je Vzduch překládán i jako dech nebo duch, což přímo koresponduje s intelektem i racionálním uvažováním. 

V astrologii jsou Vodnáři, Váhy a Blíženci společně charakterizovány jako znamení pružně se přizpůsobující, rázně rozhodující i laskavě nápomocni svému bližnímu. Ač působí vyrovnaně, často jsou velmi plaší.

Olfaktorická pyramida

Jednotlivé složky vůně jsou rozděleny do tří částí - hlava, srdce a základ. Jde o svrchní, střední a nízké tóny, které se po aplikaci postupně uvolňují ve formě vonných látek. Olfaktorická pyramida dává nahlédnout na jednotlivé složky parfému CAELI a nabídne jednoduchý přehled o této mýtické vůni:

Hlava: hořký pomeranč, bergamot, mandarinka
Srdce: ylang-ylang, magnólie, fialka, jasmín
Základ: mošus, santal, cedr

Popis parfému CAELI

Každá část má svůj důvod. Svrchní tón neboli hlava udává směr vůně. Citrusové vůně okouzlí vaše smysly ihned po aplikaci parfému. Velmi intenzivní vůně, která během patnácti minut přirozeně vyprchá.

Po ústupu hlavy přijde na řadu srdce. Jde o střední tón, který vystupuje na povrch v harmonii s nízkými tóny parfému, jenž pozvolna uvolňuje své složky. Právě srdce udává celkový charakter této vůně po dobu několika hodin. 

Nejdelší účinnost má základ parfému. I několik hodin po aplikaci mohou naše čichové receptory citlivě zaznamenat onu přájemnou vůni jednotlivých složek. Nízký tón po aplikaci pozvolna vystupuje na povrch a dodá parfému toužebnou hloubku. 

caeli